דיני משפחה

עו”ד אלירן רבוח מאמין שתחום דיני המשפחה הוא אחד התחומים הרגישים והמורכבים ביותר בעולם המשפט – במריבות משפחתיות שמגיעות אל בית המשפט, לרוב שני הצדדים מפסידים. לכן, בטיפול בתיקים שעוסקים בסוגיות בתחום זה חייבים להיות רגישים, אמפטיים אך יחד עם זאת חריפים ומבינים עניין, ובעיקר לעבוד עם הלב והנשמה.

תחומי התמחות

עו"ד רבוח מנהל תיקים בכל התחומים הנוגעים לדיני משפחה, וכן בתחומים משיקים, כולל:

הסכמי ממון

גירושין

מזונות ילד

מזונות אישה

משמורת

מחלוקת רכוש

ייפוי מתמשך

הסכמי הורות לזוגות חד מיניים

אפוטרופסות

צוואות וירושות

אתם מוזמנים לפגישה בארבע עיניים

על מנת לצאת לדרך, חשוב קודם כל לקיים פגישה של אחד על אחד, במטרה לבדוק האם אתם בשלים לעבור את התהליך המשפטי. בפגישה זו עו”ד דיני משפחה באשדוד רבוח קודם כל מנסה להבין את הבסיס שבגללו פניתם אליו. אתם נפגשים במשרד אינטימי, מספרים את סיפורכם, ואלירן מקשיב במלוא תשומת הלב.

לאחר שתציגו את סיפורכם, אלירן ייתן לכם סקירה משפטית על מה ששמע מכם, ויציע לכם את כל האפשרויות העומדות לבחירתכם, כמו ייעוץ זוגי, גישור וכדומה. כמו כן הוא יפרוס בפניכם את כל האפשרויות המשפטיות שלכם, החל מהתרחיש הטוב ביותר אל הגרוע ביותר – כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים, ומה עלולות להיות ההשלכות.

לאחר מכן, מחליטים אם להתחיל את התהליך המשפטי או לבחור באחת האלטרנטיבות. במידה ומחליטים לפנות להליך משפטי, עו”ד רבוח זמין עבורכם במשך כל שעות היום, ומלווה אתכם במקצועיות שלב אחר שלב, לאורך כל הדרך, תוך דגש על יחס אישי ושירות מקצועי.

מעוניינים לתאם פגישה ולשמוע על האפשרויות העומדות בפניכם? התקשרו: 072-3236108

סגירת תפריט