דיני מקרקעין

עסקאות נדל”ן הן עסקאות מורכבות ובעלות שווי משמעותי, לכן חשוב לא להתפשר על הסכם מובנה שרק שותלים בו פרטים טכניים. מדובר בעסקאות מהותיות, ולכן החוזה לא יכול להיות שבלונה, אלא מותאם אישית פר לקוח ועסקה. חשוב לפנות לעורך דין לענייני מקרקעין, כדי שידאג לאינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר. עו”ד אלירן רבוח אוחז בניסיון עשיר בניהול ובליווי עסקאות נדל”ן מכל הסוגים.

תחומי התמחות

הכנת חוזים לשכירות דירה

הכנת חוזי מכר דירה

פינוי נכס מושכר

ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין

מה הליווי כולל?

לקראת עסקת נדל”ן עו”ד מקרקעין באשדוד רבוח מבצע עבודת בדיקה יסודית שבה הוא מתייחס למכלול פרמטרים, כגון: מי הצדדים שבחוזה (לפעמים אנשים מנסים למכור דירה שאינה שייכת להם), האם קיים היתר בנייה, האם השרטוטים של הבניין תואמים את המצב בשטח, האם קיימים חובות על הנכס, בדיקת תיק הבניין ועוד.

חשוב לדעת – מיסוי מקרקעין

מיסוי מקרקעין הוא עוד עניין שחשוב לבדוק לעומק, מאחר ומדובר בחוק מורכב ומסועף, שרק בעל ידע בעניין יכול לבדוק אותו עבורכם. זהו עניין קריטי שכן לפעמים, לאחר שלב הרכישה או המכירה, מגלים שחייבים להוסיף מסים בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים – סכום שהוא עשוי להיות משמעותי עבור מי שמבצע את העסקה, במיוחד אם אין ביכולתו לשלם אותו. עו”ד רבוח מבצע עבורכם בדיקה יסודית של כל ההיבטים המיסויים של הנכס.

עו”ד רבוח מלווה אתכם לאורך כל התהליך של חיפוש אחר דירה או ניסיון למכור דירה ומעניק לכם ייעוץ בנושא כדאיות העסקה. מעוניינים לשמוע עוד פרטים? התקשרו עוד היום: 072-3236108
סגירת תפריט